DIREKT | Vora në epërsi, Besa i kundërpërgjigjet Bylisit

0

Shtatë përballje në Kategorinë e Parë ditën e sotme. Vllaznia kryesuese e grupit A luan të hënën, ndërkohë që Erzeni e Dinamo do tentojnë të fitojnë sot dhe t’i vënë në presion shkodranët. Në grupin B Bylisi përballet në shtëpi me Orikun, kurse Besa kryesuese në transfertë me Turbinën. Ndeshjet kanë nisur prej orës 14:00.
KATEGORIA E PARË – JAVA 9
GRUPI A
E shtunë, më 10 nëntor 2018, ora 14:00Vora-Erzeni 1-0Shënues: Sejdini 19′
Shënkolli- Veleçiku 0-0
Burreli-Dinamo 0-0
Korabi-Besëlidhja 0-0
E hënë, më 12 nëntor 2018, ora 14:00Iliria- Vllaznia
GRUPI B
E shtunë, më 10 nëntor 2018, ora 14:00Turbina-Besa 0-1Shënues: Çekiçi 22′ (pen.)
Lushnja-Pogradeci 0-0Bylisi-Oriku 2-0Shënues: Antoni 2′, Kofi 13′
E diel, më 11 nëntor 2018, ora 14:00Apolonia- Egnatia
E hënë, më 12 nëntor 2018, ora 14:00Elbasani- Tomori

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: