FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit”

0

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madhë të natës në Revolve Awards.
Modelja 23 vjeçare mori çmimin më të madh ‘Ikona e Vitit’ gjatë ceremonisë që u mbajt të premten(9 nëntor) në Palms Casino Resort në Las Vegas Nevada.

Në mbrëmje ishin të ftura dhe modele të tjera si  Shay Mitchell, Emily Ratajkowski dhe Olivia Culpo. Kendall shkëlqeu në mbrëmje me fustanin e zi të ngjitur mbas trupi duke treguar format prefekte të saj.

The post FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit” appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: