FOTO LAJM/ Njëri si “ekspert” i politikës, tjetra si “eksperte” e mafies: Dy gazetarët që e shoqëronin Ilir Metën, në Kalabri

0

Në vizitën e tij që ka zhvilluar në Kalabri tek arbëreshët, Ilir Meta, përveç Ilir Kullës, ka marrë me vete edhe dy gazetarë.
Bëhet fjalë për Ilir Babaramon dhe Klodiana Lalën.
Të parin, si “ekspert” politike, të dytën si “eksperte” të mafies.
Dhe e dyta i duhej më shumë se i pari në fakt, pasi po shkonte në tokën e mafies.(Pellgje)

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: