FOTOT: Tuna zbulon tatuazhin në pjesën e “nxehtë” të trupit

0

Tuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe ndër emrat më të përfolur të showbizit.
Kohët e fundit është komentuar në media aq shumë për konfliktin në familjen e sajë të re, dukë bërë bujë se ajo ishtë ‘molla e sherrit’ mes dy vëllezërve.

Kësaj rradhe ajo ‘godet’sërish dhe na tregon një tatuazh në pjesën e saj intime, ku prej kohësh e ka mbajtur të fshehtë.
Para disa orësh, Tuna ka publikuar në profilin e saj në Instastory, një foto të të pasmeve, mbi të cilat shfaqet e shkruar në lëkurë fjala “Blow” në anglisht, që në shqip do të thotë “Fryj”.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: