Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestër

0

Edhe pse s’ka shumë kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, Ajkën, tashmë këngëtarja shqiptare po i dedikohet më tepër vetes dhe linjave të saj. Xhensila Myrtezaj së fundmi ka ndarë një video ku duket mjaft e zellshme në ushtrimet e palestrës.

Ajo ka befasuar të gjithë që edhe pse një nën e re duket në formë mjaft të mirë trupore. Pamja e saj e ka një shpjegim dhe veç gjeneve një rol mjaft të rëndësishëm e paska dhe palestra. Bravo për vullnetin!
The post Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestër appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: