Shtëpitë në filma vizatimor që u ndërtuan dhe në jetën reale

0

Karikaturat dhe komikët kanë jetuar në zemrat tona që nga fëmijëria. Por mesa duket ata më të apasionuarit pas filmave vizatimor kanë bërë ëndrrat e tyre realitet, duke i ndërtuar shtëpitë pothuajse njësoj me ato që personazhet jetonin.

Për më tepër shfletoni galerinë dhe do të mbeteni të habitur:

 
The post Shtëpitë në filma vizatimor që u ndërtuan dhe në jetën reale appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: