S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe?

0

S’ka pak ditë që ka kaluar festa e Halloweenet, por mesa duket ende vijojnë tentimet për të ndryshuar look. Ka qenë pikërisht ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi, e cila ka befasuar së fundmi me postimin e saj.

Ajo ka treguar se idhulli i saj është aktorja Marylin Monroe dhe ka dashur t’i ngjajë sadopak asaj në pamje. Me anë të në postimi ajo ka treguar ngjashmërinë me ikonën e bukurisë femërore duke krahasuar dy fotografitë. Duke e parë të grimuar në këtë mënyrë duket qartë ngjashmëria mes tyre.
The post S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: