VIDEO/ Kur jeta të kalon para syve: Mes flakëve dhe lutjeve të zotit çifti filmon momentin tragjik

0

Brynn Chatfield regjistroi videon ndërsa bashkshorti i saj Jeremy po drejtonte makinën, në Paradise, në jug të California e cila është përfshirë ditëve të fundit nga zjarre masive.
Në video dëgjohet zëri i saj tek lutet zotit: “At qilleor, të lutem na ndihmo. Na ndihmo të shpëtojmë”.
Deri tani janë shkrumbuar 20 mijë hektar dhe mbi 30 mijë persona janë evakuuar.
5 persona kanë humbur jetën. Ata janë gjetur të shkrumbuar në makinat e tyre.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: