FOTO/ Demi Rose provokon fansat

0

Megan McKenna mori gjithë vëmendjen në mbrëmjen gala ITV muajin e kaluar.
Dhe duket se ylli i TOWIE i ka bërë përshtypje Demi Rose, e cila veshi të njëjtin fustan javë më vonë, derisa po dilte për tu argëtuar në mbrëmje në Londër.
Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen derisa po shkonte në klubin e natës The Toy Room , të mërkurën mbrëma, e veshur në të zeza.
Me fustanin e ngushtë ajo ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin shpërthyes.

The post FOTO/ Demi Rose provokon fansat appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: