Harrojnë ndeshjen, të gjithë sytë nga modelja

0

Emily Ratajkowski ka vjedhur gjithë vëmëndjen e fansave mbrëmjen e djeshme, ndërsa ka shkuar të ndjekë një ndeshje të La Lakers.
Shumë tifozë i kanë pasur sytë tek ajo. Madje, edhe baballarë me fëmijë të vegjël, si ky më poshtë që është kapur nga kamerat.
Nuk kanë faj në fakt, është e vështirë të qendrosh indifferent dhe të mos i hedhësh një sy, asaj që konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë.

The post Harrojnë ndeshjen, të gjithë sytë nga modelja appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: