Shpëtim Idrizi “shpërthen” ndaj Tavos dhe Dules: Turp të kenë që u shfaqën sot në Bularat, ai hapi zjarr ndaj policisë shqiptare

0

Shpëtim Idrizi ka dënuar sjelljen e dy deputetëve Vangjel Dule dhe Vangjel Dule në Bularat ku morën pjesë në ceremoninë e varrimit të ekstremistit grek që u vra në një përplasje me armë zjarri me policinë.
Kreu i PDIU-së nënvizon se ky është një turp i madh për ta. “Turp të ketë Vangjel Tavo dhe Vangjel Dule që u shfaqën sot në varrimin e atij njeriu që hapi zjarr ndaj policisë”, shprehet Idrizi.
Nuk dihet ende qëndrimi zyrtar i opozitë për dy deputetët dhe masat që mund të merren ndaj tyre. (Pellgje)

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: