Supersfida Skënderbeu-Flamurtari, biletat në shitje

0

Skënderbeu-Flamurtari është një nga ndeshjet më të forta të kësaj jave të Superiores. Trajneri Ilir Daja do të rikthehet në Korçë, por këtë herë si kundërshtar. Ndërkohë janë bërë publike edhe çmimet e biletave për këtë përballje.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Java e trembëdhjetë e Kategorisë SuperioreKF Skënderbeu vs Flamurtari F.CBiletat vazhdojne shitjen pranë biletarisë…
Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Donnerstag, 8. November 2018

“Blinibileta.com” ka dalë me njoftim dhe tifozët që duan të ndjekin në stadium këtë përballje mund t’i blejnë biletat te biletaria pranë stadiumit “Skënderbeu”. Çmimi i biletave varion nga 200 lekë në 1000 lekë.
ÇMIMET E BILETAVE Tribuna Gold A & B – 1000 LekëTribuna A, B – 400 LekëTribuna C – 300 LekëTribuna E, D – 200 Lekë

You might also like More from author

error: As mos e mendo :P
%d bloggers like this: